Ecole’s 10/U Classical Group 
2nd Place – Dance Life Unite Eisteddfod
2nd Place – Ryde Eisteddfod
Highly Commended – The Ultimate Dance Challenge

Ecole’s 12/U Lyrical Group (Fight Song)
Highly Commended – Dance Life Unite Eisteddfod
3rd Place – The Ultimate Dance Challenge

Ecole’s 12/U Contemporary Group (Suit and Tied)
Highly Commended – Northern Beaches Eisteddfod

Siobhan

Highly Commended – Northern Beaches Eisteddfod, Contemporary Solo
Highly Commended – Extreme Dance Challenge, Contemporary Solo
Highly Commended – Energy Express Eisteddfod

Lily

Highly Commended – I’d rather be Dancing Eisteddfod, Contemporary Solo
2nd Place – Northern Beaches Eisteddfod, Classical Solo
2nd Place – Extreme Dance Challenge, Classical Solo
1st Place – Dynamic Song and Dance Festival, Classical Solo
1st Place – Dynamic Song and Dance Festival, Contemporary Solo
2nd Place – Energy Express Eisteddfod, Classical Solo

Audrey H

1st Place – I’d rather be Dancing Eisteddfod, Classical Solo
4th Place – Dance Life Unite Eisteddfod, Classical Solo
Highly Commended – Extreme Dance Challenge, Demi Character Solo
2nd Place – Extreme Dance Challenge, Classical Solo
Runner up – Extreme Dance Challenge, Classical Championship

Mia

3rd Place – Northern Beaches Eisteddfod, Contemporary Solo
Highly Commended – Northern Beaches Eisteddfod, Demi Character Solo
2nd Place – I’d rather be Dancing Eisteddfod, Demi Character Solo
2nd Place – I’d rather be Dancing Eisteddfod, Contemporary Solo
1st Place – Dynamic Song and Dance Festival, Classical Solo
1st Place – Dynamic Song and Dance Festival, Contemporary Solo
Highly Commended – Dynamic Song and Dance Festival, Demi Character Solo
3rd Place – Sydney Eisteddfod, Demi Character Solo

Naomi

1st Place – Extreme Dance Challenge, Demi Character Solo

1st Place – Dynamic Song and Dance Festival, Demi Character Solo

Jack

3rd Place – I’d rather be Dancing Eisteddfod, Classical Solo
Highly Commended – Extreme Dance Challenge, Classical Solo

Halle

Highly Commended – Dance Life Unite Eisteddfod, Demi Character Solo
2nd Place – Extreme Dance Challenge, Demi Character Solo
Highly Commended – Sydney Eisteddfod, Demi Character Solo

Anika

Highly Commended – I’d Rather be Dancing Eisteddfod, Classical Solo
1st Place – Northern Beaches Eisteddfod, Classical Solo
3rd Place – Extreme Dance Challenge, Classical Solo
1st Place – The Ultimate Dance Challenge, Classical Solo
1st Place – Dynamic Song and Dance Festival, Classical Solo
1st Place – Energy Express Eisteddfod, Classical Solo

Holly

2nd Place – Northern Beaches Eisteddfod, Contemporary Solo
3rd Place – Northern Beaches Eisteddfod, Solo Dance Championships
Highly Commended – Extreme Dance Challenge, Lyrical Solo

Olivia

2nd Place – Northern Beaches Eisteddfod, Classical Solo
Highly Commended – Northern Beaches Eisteddfod, Lyrical Solo
Highly Commended – Sydney Eisteddfod, Lyrical Solo

2nd Place – Ultimate Dance Challenge (Manly), Classical Solo

Audrey M

3rd Place – St George Eisteddfod, Classical Solo
3rd Place – Dynamic Song and Dance Festival, Classical Soloo

Kyra

3rd Place – I’d rather be Dancing Eisteddfod, Lyrical Solo

EISTEDDFOD RESULTS 2017